Селен натуральный под СТМ

Селен натуральний

 • Містить стандартизований патентований екстракт дріжджів GOLDCELL® MY Se20 — найбагатше природне джерело селену, що містить його в необхідній кількості та в найбільш засвоюваній організмом формі.
 • Селен відіграє важливу роль в організмі людини: – сполука селену з глутатiонпероксидазою – найважливіший компонент антиоксидантної системи організму людини; – захищає клітини організму людини від руйнуючої дії вільних радикалів, причиною появи яких є стрес, сонячна радіація, паління, радіаційне випромінювання.
 • Дві капсули продукту забезпечують добову потребу у селені.
 • Може бути застосований при будь-яких станах, що супроводжуються нестачею селену.

Натуральний селен (із екстракту дрiжджiв GOLDCELL® MY Se20) – 55 мкг

Дорослим та дітям віком від 14 років — по 1–2 капсули на день після приймання їжі. Перед прийманням рекомендована консультація лікаря. Тривалість вживання – 20 днів.

Дитячий вік до 14 років, вагітність та період лактації, підвищена чутливість до окремих компонентів продукту. Не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Капсули №20 у блістерах

Подивитись ще товари з групи

Замовити зворотній дзвінок

  Ваше им'я

  Номер телефону

  Дата дзвінка

  Час дзвінка


  Схожі продукти

  Статті за темою

  Відстежуючи тенденції сучасного фармринку і спостерігаючи за успішним досвідом колег, Ви вирішили випустити Власну Торгову Марку в своїй аптечній мережі. Як це зробити ефективно і безпечно? На що треба звернути увагу?

  Ось кілька порад, які допоможуть уникнути помилок при розробці і запуску ВТМ

  У сезон респіраторних захворювань в аптеці зростає попит не тільки на вітамін С, а й на різноманітні засоби для підтримки імунної системи.

  І коли до провізора звертається клієнт з питанням: «Дайте що-небудь для імунітету», то йому буває складно вибрати оптимальний засіб для рекомендації серед різних груп. А пропозиція більш ніж 3-4 препаратів, як Ви знаєте, катастрофічно знижує ймовірність покупки.

  Що необхідно в такій ситуації?

  Аскорбінова кислота в таблетках – популярний і часто перший ВТМ в аптечній мережі. І це зрозуміло – згідно з ринковими даними в середньому в 1 аптеці на місяць продається 150-200 упаковок “аскорбінки” зі значними сезонними коливаннями при середній вартості від 5 до 10 гривень за блістер.

  Аптечний роздріб, попри всі застереження, — теж ринок. Віддаючи належне специфіці, пов’язаній з опікою пацієнта, моральними, етичними та законодавчими нормами, оператор ринку, природно, прагне підвищити рентабельність свого бізнесу, бажаючи платити гідну зарплату співробітникам, тримати достатні за площею приміщення і т.п. Один із шляхів підвищення маржинальності бізнесу — зниження собівартості продукції за рахунок витрат на просування.

  Map
  Чому ми?