Йод натуральний під ВТМ

Йод натуральний

 • Містить стандартизований екстракт Келпу (бурої водорості) – найбагатше природне джерело йоду, що містить його в необхідній кількості та в найбільш засвоюваній організмом формі.
 • Йод відіграє важливу роль в організмі людини: – відноситься до незамінних мікроелементів, необхiдних для нормальної роботи щитоподiбної залози; – застосований для профілактики йододефіциту або пом’якшення перебігу хвороб, викликаних йододефіцитом.
 • Може бути застосований при будь-яких станах, що супроводжуються нестачею йоду.
 • Мiстить екстракт виробництва Францiї.

Натуральний йод (із екстракту келпу (бурої водорості)) – 200 мкг

Дорослим для профілактики йододефіциту або пом’якшення перебігу хвороб, викликаних йододефіцитом, – по 1 таблетці на день. Таблетки слід приймати після їжі, запиваючи достатньою кількістю води.

Вагітність та період лактації, підвищена чутливість до окремих компонентів продукту; не приймати інші дієтичні добавки, що містять йод. Не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування. Не перевищувати рекомендовану добову дозу.

Таблетки №30 у блістерах

Подивитись ще товари з групи

Замовити зворотній дзвінок

  Ваше им'я

  Номер телефону

  Дата дзвінка

  Час дзвінка


  Схожі продукти

  Статті за темою

  Відстежуючи тенденції сучасного фармринку і спостерігаючи за успішним досвідом колег, Ви вирішили випустити Власну Торгову Марку в своїй аптечній мережі. Як це зробити ефективно і безпечно? На що треба звернути увагу?

  Ось кілька порад, які допоможуть уникнути помилок при розробці і запуску ВТМ

  У сезон респіраторних захворювань в аптеці зростає попит не тільки на вітамін С, а й на різноманітні засоби для підтримки імунної системи.

  І коли до провізора звертається клієнт з питанням: «Дайте що-небудь для імунітету», то йому буває складно вибрати оптимальний засіб для рекомендації серед різних груп. А пропозиція більш ніж 3-4 препаратів, як Ви знаєте, катастрофічно знижує ймовірність покупки.

  Що необхідно в такій ситуації?

  Аскорбінова кислота в таблетках – популярний і часто перший ВТМ в аптечній мережі. І це зрозуміло – згідно з ринковими даними в середньому в 1 аптеці на місяць продається 150-200 упаковок “аскорбінки” зі значними сезонними коливаннями при середній вартості від 5 до 10 гривень за блістер.

  Аптечний роздріб, попри всі застереження, — теж ринок. Віддаючи належне специфіці, пов’язаній з опікою пацієнта, моральними, етичними та законодавчими нормами, оператор ринку, природно, прагне підвищити рентабельність свого бізнесу, бажаючи платити гідну зарплату співробітникам, тримати достатні за площею приміщення і т.п. Один із шляхів підвищення маржинальності бізнесу — зниження собівартості продукції за рахунок витрат на просування.

  Map
  Чому ми?