Новинка! Імунокомплекс — комплексне рішення в період застудних захворювань

Комплекс для иммунитета иммунокомплекс статья

Зростає попит? Потрібен ВТМ!

У сезон респіраторних захворювань в аптеці зростає попит не тільки на вітамін С, а й на різноманітні засоби для підтримки імунної системи.

І коли до провізора звертається клієнт з питанням: «Дайте що-небудь для імунітету», то йому буває складно вибрати оптимальний засіб для рекомендації серед різних груп. А пропозиція більш ніж 3-4 препаратів, як Ви знаєте, катастрофічно знижує ймовірність покупки.

Що необхідно в такій ситуації? Потрібен ВТМ для швидкої і зрозумілої рекомендації!

Чому ВТМ Імунокомплекс?

Ми пропонуємо комплексне рішення для Ваших клієнтів:

Продукт:

ВТМ Імунокомплекс – завдяки оригінальному складу засіб об’єднує в собі 6 найбільш популярних і затребуваних на ринку компонентів в 1 капсулі

Гарантії:

Наша маркування відповідає актуальним вимогам Українського законодавства, що захищає Вас від ризиків

Сервіс:

Ми пропонуємо різні формати навчання Ваших співробітників з урахуванням поточної ситуації, а також аналітику ефективності навчання для Вас

Що в складі?

Компоненти в складі ВТМ Імунокомплекс доповнюють дію один одного, забезпечуючи таким чином комплексну підтримку імунної системи.Иммунокомплекс статья

 1. Ехінацея – традиційна популярна лікарська рослина для підтримки імунної системи. У кожній аптеці продається більш ніж 15 упаковок препаратів з ехінацеєю в місяць. Секрет популярності ехінацеї в тому, що вона сприяє підвищенню активності імунних клітин, зміцненню захисних сил і опірності організму. А при проявах застуди сприяє їх полегшенню і поліпшенню загального стану.
 2. Імбир. Біологічно активні компоненти імбиру добре відомі своїми антимікробними, антигрибковими та противірусними властивостями. Тому імбир часто входить до складу препаратів, які використовуються при застуді – льодяники, чаї, сиропи.
 3. Часник багатий корисними властивостями, серед них антиоксидантна та протизапальна дія.
 4. Вітамін Д3. Як показують останні дослідження, люди з дефіцитом вітаміну Д більше схильні до ризику простудних захворювань і більш важкій їх течії. Тому для підтримки роботи імунної системи важливо своєчасно усунути дефіцит вітаміну Д в організмі.
 5. Цинк.
 6. Вітамін С разом з цинком – найбільш відомі засоби для профілактики застудних захворювань і прискорення одужання. Напевно, Ви вже помітили, як виріс попит на ці засоби в аптеці.

Детальніше про СТМ іммунокомплекси в нашому каталозі.

Як замовити?

Заповніть форму зворотного зв’язку нижче або зателефонуйте нам по телефону (067) 105 46 70

 

Поділитися у соцмережах

Продукти за темою

Схожі статті

Аскорбінова кислота в таблетках – популярний і часто перший ВТМ в аптечній мережі. І це зрозуміло – згідно з ринковими даними в середньому в 1 аптеці на місяць продається 150-200 упаковок “аскорбінки” зі значними сезонними коливаннями при середній вартості від 5 до 10 гривень за блістер.

Аптечний роздріб, попри всі застереження, — теж ринок. Віддаючи належне специфіці, пов’язаній з опікою пацієнта, моральними, етичними та законодавчими нормами, оператор ринку, природно, прагне підвищити рентабельність свого бізнесу, бажаючи платити гідну зарплату співробітникам, тримати достатні за площею приміщення і т.п. Один із шляхів підвищення маржинальності бізнесу — зниження собівартості продукції за рахунок витрат на просування.

Замовити зворотній дзвінок

  Ваше им'я

  Номер телефону

  Дата дзвінка

  Час дзвінка


  Map
  Чому ми?