Заспокійливий засіб з валеріаною під ВТМ
Заспокійливий засіб з валеріаною в капсулах під ВТМ
Заспокійливий засіб з валеріаною в капсулах під ВТМ

Заспокійливий засіб з валеріаною

 • Екстракт валеріани виробництва Франції в дозуванні 100 мг.
 • Сприяє нормалізації функціонування центральної нервової системи при підвищеній збудливості, тривожності, дратівливості, розладах сну під час підвищеного емоційного перевантаження і стресу.
 • Має м’які заспокійливі властивості.

Екстракт валеріани виробництва Франції – 100 мг

Дорослим – по 1 капсулі 2 рази на день незалежно від прийому їжі

Вік до 12 років, вагітність і період лактації, підвищена чутливість до компонентів продукту.

Не слід використовувати в якості заміни повноцінного раціону харчування.

Не перевищувати рекомендовану добову дозу.

У період використання рекомендується утриматися від керування автотранспортом та іншими механізмами, а також виконання роботи, що потребує підвищеної уваги та швидкої реакції.

Капсули №30 у блістерах

Подивитись ще товари з групи

Замовити зворотній дзвінок

  Ваше им'я

  Номер телефону

  Дата дзвінка

  Час дзвінка


  Схожі продукти

  Статті за темою

  Відстежуючи тенденції сучасного фармринку і спостерігаючи за успішним досвідом колег, Ви вирішили випустити Власну Торгову Марку в своїй аптечній мережі. Як це зробити ефективно і безпечно? На що треба звернути увагу?

  Ось кілька порад, які допоможуть уникнути помилок при розробці і запуску ВТМ

  У сезон респіраторних захворювань в аптеці зростає попит не тільки на вітамін С, а й на різноманітні засоби для підтримки імунної системи.

  І коли до провізора звертається клієнт з питанням: «Дайте що-небудь для імунітету», то йому буває складно вибрати оптимальний засіб для рекомендації серед різних груп. А пропозиція більш ніж 3-4 препаратів, як Ви знаєте, катастрофічно знижує ймовірність покупки.

  Що необхідно в такій ситуації?

  Аскорбінова кислота в таблетках – популярний і часто перший ВТМ в аптечній мережі. І це зрозуміло – згідно з ринковими даними в середньому в 1 аптеці на місяць продається 150-200 упаковок “аскорбінки” зі значними сезонними коливаннями при середній вартості від 5 до 10 гривень за блістер.

  Аптечний роздріб, попри всі застереження, — теж ринок. Віддаючи належне специфіці, пов’язаній з опікою пацієнта, моральними, етичними та законодавчими нормами, оператор ринку, природно, прагне підвищити рентабельність свого бізнесу, бажаючи платити гідну зарплату співробітникам, тримати достатні за площею приміщення і т.п. Один із шляхів підвищення маржинальності бізнесу — зниження собівартості продукції за рахунок витрат на просування.

  Map
  Чому ми?