Снодійний засіб під ВТМ
Засіб для покращення сну під ВТМ

Снодійний засіб

 • Засіб містить комплекс лікарських трав, що мають снодійні властивості.
 • Ексклюзивний склад.
 • Компоненти підібрані таким чином, щоб позитивно впливати на всі аспекти сну, а саме на прискорення засинання, відновлення фазності сну та відчуття бадьорості після сну.
 • Завдяки цьому може бути рекомендована широкому колу людей, що мають розлади сну.
Хміль звичайний
Валеріана лікарська
Лаванда вузьколиста

Дорослим при порушенні сну по 1 – 2 капсули за 1,5 – 2 години до сну.

Тривалість вживання – протягом 1 місяця.

Індивідуальна підвищена чутливість до окремих компонентів продукту, гіпотонія, вагітність і період лактації, захворювання шлунково-кишкового тракту.

Не рекомендується особам, що керують автотранспортом або іншими механізмами.

Не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Не перевищувати рекомендованої добової дози.

Капсули №20 у блістерах.

Подивитись ще товари з групи

Замовити зворотній дзвінок

  Ваше им'я

  Номер телефону

  Дата дзвінка

  Час дзвінка


  Схожі продукти

  Статті за темою

  Відстежуючи тенденції сучасного фармринку і спостерігаючи за успішним досвідом колег, Ви вирішили випустити Власну Торгову Марку в своїй аптечній мережі. Як це зробити ефективно і безпечно? На що треба звернути увагу?

  Ось кілька порад, які допоможуть уникнути помилок при розробці і запуску ВТМ

  У сезон респіраторних захворювань в аптеці зростає попит не тільки на вітамін С, а й на різноманітні засоби для підтримки імунної системи.

  І коли до провізора звертається клієнт з питанням: «Дайте що-небудь для імунітету», то йому буває складно вибрати оптимальний засіб для рекомендації серед різних груп. А пропозиція більш ніж 3-4 препаратів, як Ви знаєте, катастрофічно знижує ймовірність покупки.

  Що необхідно в такій ситуації?

  Аскорбінова кислота в таблетках – популярний і часто перший ВТМ в аптечній мережі. І це зрозуміло – згідно з ринковими даними в середньому в 1 аптеці на місяць продається 150-200 упаковок “аскорбінки” зі значними сезонними коливаннями при середній вартості від 5 до 10 гривень за блістер.

  Аптечний роздріб, попри всі застереження, — теж ринок. Віддаючи належне специфіці, пов’язаній з опікою пацієнта, моральними, етичними та законодавчими нормами, оператор ринку, природно, прагне підвищити рентабельність свого бізнесу, бажаючи платити гідну зарплату співробітникам, тримати достатні за площею приміщення і т.п. Один із шляхів підвищення маржинальності бізнесу — зниження собівартості продукції за рахунок витрат на просування.

  Map
  Чому ми?