Противопедикулезный спрей от вшей под СТМ

Спрей протипедикульозний

 • Призначений для очищення волосся та волосистих частин тіла від гнид, личинок і дорослих особин вошей, бліх, кліщів та інших ектопаразитів сімейства членистоногих.

Перметрин, ефірна олія іланг-іланг, ефірна олія лаванди.

Зовнішньо. Нанести засіб на корені волосся, далі ретельно розпорошити на волосяний покрив на відстані 10–15 cm (см), обов’язково область скронь і лоба. Для обробки дорослого досить 15–30 g (г) (в залежності від густоти і довжини волосся). Залишити на 10–40 min (хвилин) (голову можна покрити хусткою або шапочкою), ретельно змити проточною водою з шампунем, висушити звичайним способом. При необхідності повторити. Волосся розчісують густим гребінцем для видалення гнид і загиблих вошей; при виявленні живих вошей обробку через 7 днів повторюють.

Не використовувати при індивідуальному несприйнятті компонентів шампуню. При попаданні в очі промити водою. Використовувати за призначенням. Після обробки слід ретельно вимити руки. Не використовувати для тварин. При виникненні алергічних реакцій припинити використання. Зберігати в недоступному для дітей місці. Не використовувати вагітним та дітям до 2-х років.

Флакон з розпилювачем 100 мл

Подивитись ще товари з групи

Замовити зворотній дзвінок

  Ваше им'я

  Номер телефону

  Дата дзвінка

  Час дзвінка


  Схожі продукти

  Статті за темою

  Відстежуючи тенденції сучасного фармринку і спостерігаючи за успішним досвідом колег, Ви вирішили випустити Власну Торгову Марку в своїй аптечній мережі. Як це зробити ефективно і безпечно? На що треба звернути увагу?

  Ось кілька порад, які допоможуть уникнути помилок при розробці і запуску ВТМ

  У сезон респіраторних захворювань в аптеці зростає попит не тільки на вітамін С, а й на різноманітні засоби для підтримки імунної системи.

  І коли до провізора звертається клієнт з питанням: «Дайте що-небудь для імунітету», то йому буває складно вибрати оптимальний засіб для рекомендації серед різних груп. А пропозиція більш ніж 3-4 препаратів, як Ви знаєте, катастрофічно знижує ймовірність покупки.

  Що необхідно в такій ситуації?

  Аскорбінова кислота в таблетках – популярний і часто перший ВТМ в аптечній мережі. І це зрозуміло – згідно з ринковими даними в середньому в 1 аптеці на місяць продається 150-200 упаковок “аскорбінки” зі значними сезонними коливаннями при середній вартості від 5 до 10 гривень за блістер.

  Аптечний роздріб, попри всі застереження, — теж ринок. Віддаючи належне специфіці, пов’язаній з опікою пацієнта, моральними, етичними та законодавчими нормами, оператор ринку, природно, прагне підвищити рентабельність свого бізнесу, бажаючи платити гідну зарплату співробітникам, тримати достатні за площею приміщення і т.п. Один із шляхів підвищення маржинальності бізнесу — зниження собівартості продукції за рахунок витрат на просування.

  Map
  Чому ми?