Спрей и шампунь противопедикулезный от вшей

Набір протипедикульозний (спрей + шампунь)

 • Набір протипедикульозний включає спрей, шампунь, шапочку і гребінець.
 • Спрей косметичний призначений для очищення волосся і волосистої частини тіла від гнид, личинок і дорослих особин вошей, бліх, кліщів і інших ектопаразитів.
 • Шампунь для волосся допомагає очистити волосся від протипаразитарного спрея.

Спрей косметичний протипаразитарний містить:

Перметрин
Ефірну олію іланг-іланг
Ефірну олію лаванди

Шампунь для волосся містить:

Екстракт череди

Зовнішньо. Нанести засіб на корені волосся, далі ретельно розпорошити на волосяний покрив на відстані 10–15 см, обов’язково область скронь і лоба.

Для обробки дорослого досить 15–30 г (в залежності від густоти і довжини волосся).

Після обробки слід ретельно вимити руки. Залишити на 10–40 хвилин (голову можна покрити хусткою або шапочкою), ретельно змити проточною водою з шампунем, висушити звичайним способом.

При необхідності повторити.

Волосся розчісують густим гребінцем для видалення гнид і загиблих вошей; при виявленні живих вошей обробку через 7 днів повторюють.

Не використовувати при індивідуальному несприйнятті компонентів.

При попаданні в очі промити водою.

Використовувати за призначенням.

Не використовувати для тварин.

При виникненні алергічних реакцій припинити використання.

Зберігати в недоступному для дітей місці.

Не використовувати вагітним та дітям до 2-х років.

Номінальний об’єм шампуню – 100 мл.
Номінальний об’єм спрею – 100 мл.

Подивитись ще товари з групи

Замовити зворотній дзвінок

  Ваше им'я

  Номер телефону

  Дата дзвінка

  Час дзвінка


  Схожі продукти

  Статті за темою

  Відстежуючи тенденції сучасного фармринку і спостерігаючи за успішним досвідом колег, Ви вирішили випустити Власну Торгову Марку в своїй аптечній мережі. Як це зробити ефективно і безпечно? На що треба звернути увагу?

  Ось кілька порад, які допоможуть уникнути помилок при розробці і запуску ВТМ

  У сезон респіраторних захворювань в аптеці зростає попит не тільки на вітамін С, а й на різноманітні засоби для підтримки імунної системи.

  І коли до провізора звертається клієнт з питанням: «Дайте що-небудь для імунітету», то йому буває складно вибрати оптимальний засіб для рекомендації серед різних груп. А пропозиція більш ніж 3-4 препаратів, як Ви знаєте, катастрофічно знижує ймовірність покупки.

  Що необхідно в такій ситуації?

  Аскорбінова кислота в таблетках – популярний і часто перший ВТМ в аптечній мережі. І це зрозуміло – згідно з ринковими даними в середньому в 1 аптеці на місяць продається 150-200 упаковок “аскорбінки” зі значними сезонними коливаннями при середній вартості від 5 до 10 гривень за блістер.

  Аптечний роздріб, попри всі застереження, — теж ринок. Віддаючи належне специфіці, пов’язаній з опікою пацієнта, моральними, етичними та законодавчими нормами, оператор ринку, природно, прагне підвищити рентабельність свого бізнесу, бажаючи платити гідну зарплату співробітникам, тримати достатні за площею приміщення і т.п. Один із шляхів підвищення маржинальності бізнесу — зниження собівартості продукції за рахунок витрат на просування.

  Map
  Чому ми?