Капсули від захитування
Средство при укачивании под СТМ 2

Засіб для профілактики захитування

 • Засіб з екстрактом імбиру для запобігання, а також покращення стану при проявах захитування під час подорожей.
 • Біологічно активні сполуки, що входять до складу засобу, мають благотворний вплив на шлунково-кишковий тракт, покращуючи його моторику, що, в свою чергу, зменшує прояви захитування (нудота і блювання).
 • Дітям з 6-ти років

Екстракт імбиру – 125 мг

Приймати дорослим по 1-2 капсули за півгодини до подорожі, дітям від 6 років – по 1 капсулі за півгодини до подорожі.

Індивідуальна чутливість до компонентів продукту, діти віком до 6 років, жінки в період вагітності і годування груддю, виразкова хвороба шлунку, жовчнокам’яна хвороба.

З обережністю вживати особам, що приймають антикоагулянти та антиагреганти.

Не перевищувати рекомендованої добової дози.

Не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Капсули №10 у блістері.

Подивитись ще товари з групи

Замовити зворотній дзвінок

  Ваше им'я

  Номер телефону

  Дата дзвінка

  Час дзвінка


  Схожі продукти

  Статті за темою

  Відстежуючи тенденції сучасного фармринку і спостерігаючи за успішним досвідом колег, Ви вирішили випустити Власну Торгову Марку в своїй аптечній мережі. Як це зробити ефективно і безпечно? На що треба звернути увагу?

  Ось кілька порад, які допоможуть уникнути помилок при розробці і запуску ВТМ

  У сезон респіраторних захворювань в аптеці зростає попит не тільки на вітамін С, а й на різноманітні засоби для підтримки імунної системи.

  І коли до провізора звертається клієнт з питанням: «Дайте що-небудь для імунітету», то йому буває складно вибрати оптимальний засіб для рекомендації серед різних груп. А пропозиція більш ніж 3-4 препаратів, як Ви знаєте, катастрофічно знижує ймовірність покупки.

  Що необхідно в такій ситуації?

  Аскорбінова кислота в таблетках – популярний і часто перший ВТМ в аптечній мережі. І це зрозуміло – згідно з ринковими даними в середньому в 1 аптеці на місяць продається 150-200 упаковок “аскорбінки” зі значними сезонними коливаннями при середній вартості від 5 до 10 гривень за блістер.

  Аптечний роздріб, попри всі застереження, — теж ринок. Віддаючи належне специфіці, пов’язаній з опікою пацієнта, моральними, етичними та законодавчими нормами, оператор ринку, природно, прагне підвищити рентабельність свого бізнесу, бажаючи платити гідну зарплату співробітникам, тримати достатні за площею приміщення і т.п. Один із шляхів підвищення маржинальності бізнесу — зниження собівартості продукції за рахунок витрат на просування.

  Map
  Чому ми?