Фіто-чай при простуді під ВТМ

Фіточай гарячий в саше

 • Може бути рекомендований при сезонних простудних захворюваннях, сприяє полегшенню дихання, має пом’якшувальні і відхаркувальні властивості.
Екстракт плодів чорниці 165 мг
Екстракт плодів чорної смородини 150 мг
Екстракт суцвіть липи 100 мг
Екстракт імбиру 100 мг
Вітамін С (аскорбінова кислота) 100 мг
Екстракт плюща 50 мг
Екстракт евкаліпту 15 мг
Екстракт фіалки 10 мг
Екстракт м’яти 10 мг

При перших симптомах застуди як додаткове джерело вітамінів, флавоноїдів, глікозидів, органічних кислот для покращення загального стану організму у період застудних захворювань (в т.ч. при проявах застуди).

Вагітність та період лактації, підвищена чутливість до окремих компонентів продукту, дитячий вік до 7 років.

До складу входить сахароза, на що необхідно звернути увагу пацієнтам, хворим на цукровий діабет.

Не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Не перевищувати рекомендованої добової дози.

Протипоказання: захворювання нирок, гепатит, бронхоспазм, бронхіальна астма, виразкова хвороба шлунку та підшлункової залози, жовчнокам’яна хвороба.

5 або 10 пакетів-саше масою нетто 5 г кожний

Подивитись ще товари з групи

Замовити зворотній дзвінок

  Ваше им'я

  Номер телефону

  Дата дзвінка

  Час дзвінка


  Схожі продукти

  Статті за темою

  Відстежуючи тенденції сучасного фармринку і спостерігаючи за успішним досвідом колег, Ви вирішили випустити Власну Торгову Марку в своїй аптечній мережі. Як це зробити ефективно і безпечно? На що треба звернути увагу?

  Ось кілька порад, які допоможуть уникнути помилок при розробці і запуску ВТМ

  У сезон респіраторних захворювань в аптеці зростає попит не тільки на вітамін С, а й на різноманітні засоби для підтримки імунної системи.

  І коли до провізора звертається клієнт з питанням: «Дайте що-небудь для імунітету», то йому буває складно вибрати оптимальний засіб для рекомендації серед різних груп. А пропозиція більш ніж 3-4 препаратів, як Ви знаєте, катастрофічно знижує ймовірність покупки.

  Що необхідно в такій ситуації?

  Аскорбінова кислота в таблетках – популярний і часто перший ВТМ в аптечній мережі. І це зрозуміло – згідно з ринковими даними в середньому в 1 аптеці на місяць продається 150-200 упаковок “аскорбінки” зі значними сезонними коливаннями при середній вартості від 5 до 10 гривень за блістер.

  Аптечний роздріб, попри всі застереження, — теж ринок. Віддаючи належне специфіці, пов’язаній з опікою пацієнта, моральними, етичними та законодавчими нормами, оператор ринку, природно, прагне підвищити рентабельність свого бізнесу, бажаючи платити гідну зарплату співробітникам, тримати достатні за площею приміщення і т.п. Один із шляхів підвищення маржинальності бізнесу — зниження собівартості продукції за рахунок витрат на просування.

  Map
  Чому ми?