Средство при цистите 2 в 1 под СТМ 1
Средство при цистите 2 в 1 под СТМ

Засіб для сечовидільної системи: 2 в 1

 • Комплексний продукт: капсули + саше.
 • Містить екстракт iз плодів журавлини – загальновідомий природний компонент, що позитивно впливає на сечовивідну систему.
 • Журавлина завдяки вмісту проантоціанідінiв: гальмує прилипання уропатогенних E. coli та інших бактерій до клітин епітелію сечовивідних шляхів; здатна запобігати розвитку рецидивів циститу; сприяє нормалізації функціонування верхніх та нижніх сечовивідних шляхів.
 • Цитрат натрію сприяє пiдлужненню сечі та швидкому зниженню неприємних вiдчуттiв.
 • Може бути застосована для пом’якшення перебігу циститу i сприяння одужанню, запобігання ризику розвитку циститiв.
 • Екстракт із плодів журавлини (Франція).

Капсули:

Екстракт iз плодiв журавлини 250 мг

Саше:

Натрію цитрат 4000 мг

Капсули з екстрактом із плодів журавлини – дорослим по 2 капсули одночасно 1 раз на день після приймання їжі, запиваючи великою кількістю води.

Тривалість прийому – 10 днів.

Саше з натрію цитратом – дорослим по 1 саше, розчиненому в 200 мл теплої води, 3 рази на день.

Тривалість прийому – 2 дні.

Вагітність та період лактації, підвищена чутливість до окремих компонентів продукту.

Не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Не перевищувати рекомендованої добової дози.

Капсули №20 у блістерах, порошок №6 у саше.

Подивитись ще товари з групи

Замовити зворотній дзвінок

  Ваше им'я

  Номер телефону

  Дата дзвінка

  Час дзвінка


  Схожі продукти

  Статті за темою

  Відстежуючи тенденції сучасного фармринку і спостерігаючи за успішним досвідом колег, Ви вирішили випустити Власну Торгову Марку в своїй аптечній мережі. Як це зробити ефективно і безпечно? На що треба звернути увагу?

  Ось кілька порад, які допоможуть уникнути помилок при розробці і запуску ВТМ

  У сезон респіраторних захворювань в аптеці зростає попит не тільки на вітамін С, а й на різноманітні засоби для підтримки імунної системи.

  І коли до провізора звертається клієнт з питанням: «Дайте що-небудь для імунітету», то йому буває складно вибрати оптимальний засіб для рекомендації серед різних груп. А пропозиція більш ніж 3-4 препаратів, як Ви знаєте, катастрофічно знижує ймовірність покупки.

  Що необхідно в такій ситуації?

  Аскорбінова кислота в таблетках – популярний і часто перший ВТМ в аптечній мережі. І це зрозуміло – згідно з ринковими даними в середньому в 1 аптеці на місяць продається 150-200 упаковок “аскорбінки” зі значними сезонними коливаннями при середній вартості від 5 до 10 гривень за блістер.

  Аптечний роздріб, попри всі застереження, — теж ринок. Віддаючи належне специфіці, пов’язаній з опікою пацієнта, моральними, етичними та законодавчими нормами, оператор ринку, природно, прагне підвищити рентабельність свого бізнесу, бажаючи платити гідну зарплату співробітникам, тримати достатні за площею приміщення і т.п. Один із шляхів підвищення маржинальності бізнесу — зниження собівартості продукції за рахунок витрат на просування.

  Map
  Чому ми?