Витамин С натуральный экстра под СТМ

Вітамін С натуральний Екстра для дорослих

 • Містить стандартизований екстракт ацероли (барбадоської вишні) — найбагатше природне джерело вітаміну С, містить його у великій кількості і в найбільш засвоюваній організмом формі — L-аскорбінова кислота.
 • Вітамін С за результатами багатьох досліджень відіграє важливу роль в організмі людини: а) запобігає появі простудних захворювань; б) сприяє їх більш швидкому і легкому перебігу в разі виникнення; в) прискорює відновлення організму після хвороби.
 • Дієтична добавка може бути застосована під час простудного захворювання для підвищення опірності організму до вірусної та бактеріальної інфекції, прискорення відновлення організму після хвороби, а також при будь-яких станах, що супроводжуються недоліком вітаміну С.

25% -ний екстракт ацероли (барбадоської вишні) – 840 мг, що еквівалентно 210 мг натурального вітаміну С.

Дорослим і дітям старше 14 років – по 1 таблетці в день незалежно від прийому їжі.

Таблетку розсмоктати до повного розчинення в ротовій порожнині.

Тривалість застосування – 10-20 днів.

Вік до 14 років, вагітність і період лактації, підвищена чутливість до компонентів продукту.

Містить джерело фенілаланіну.

Не слід використовувати в якості заміни повноцінного раціону харчування.

Не перевищувати рекомендованої добової дози.

Таблетки №10 у блістері

Подивитись ще товари з групи

Замовити зворотній дзвінок

  Ваше им'я

  Номер телефону

  Дата дзвінка

  Час дзвінка


  Схожі продукти

  Статті за темою

  Відстежуючи тенденції сучасного фармринку і спостерігаючи за успішним досвідом колег, Ви вирішили випустити Власну Торгову Марку в своїй аптечній мережі. Як це зробити ефективно і безпечно? На що треба звернути увагу?

  Ось кілька порад, які допоможуть уникнути помилок при розробці і запуску ВТМ

  У сезон респіраторних захворювань в аптеці зростає попит не тільки на вітамін С, а й на різноманітні засоби для підтримки імунної системи.

  І коли до провізора звертається клієнт з питанням: «Дайте що-небудь для імунітету», то йому буває складно вибрати оптимальний засіб для рекомендації серед різних груп. А пропозиція більш ніж 3-4 препаратів, як Ви знаєте, катастрофічно знижує ймовірність покупки.

  Що необхідно в такій ситуації?

  Аскорбінова кислота в таблетках – популярний і часто перший ВТМ в аптечній мережі. І це зрозуміло – згідно з ринковими даними в середньому в 1 аптеці на місяць продається 150-200 упаковок “аскорбінки” зі значними сезонними коливаннями при середній вартості від 5 до 10 гривень за блістер.

  Аптечний роздріб, попри всі застереження, — теж ринок. Віддаючи належне специфіці, пов’язаній з опікою пацієнта, моральними, етичними та законодавчими нормами, оператор ринку, природно, прагне підвищити рентабельність свого бізнесу, бажаючи платити гідну зарплату співробітникам, тримати достатні за площею приміщення і т.п. Один із шляхів підвищення маржинальності бізнесу — зниження собівартості продукції за рахунок витрат на просування.

  Map
  Чому ми?