Розробка ВТМ

asd

Аналіз ринку

asd

Концепція продукту

asd

Маркування і дизайн

Аналіз ринку
 • Розробимо Власну Торгову Марку, яка буде максимально відповідати потребам Вашої аптечної мережі

Чому варто довірити проведення аналізу нам?

При проведенні аналізу ми враховуємо як дані ринку, сучасні тенденції в Україні та світі, так і наш накопичений досвід реалізованих проектів за 10 років роботи на ринку Private Label. Тому можемо запропонувати Вам індивідуальне рішення з найбільшим потенціалом.

alt
Концепція продукту
 • За результатами аналізу Ви отримаєте в нашому висновку:
 1. Перспективні варіанти ВТМ
 2. Склад, позиціонування, рекомендована ціна
 3. Прогноз продажів, зростання маржі в категорії
 4. Обсяг партії, інвестиції і термін їх повернення
 • Таким чином, Ви отримаєте всі параметри продукту, розрахунок інвестицій і прибутку, що дозволить прийняти обґрунтоване рішення про введення ВТМ
alt
Маркування продукту і дизайн упаковки
 • Розробимо якісний і кількісний склад ВТМ, маркування для продукту з урахуванням вимог українського законодавства.
 • Для обраної категорії, цінового сегмента і концепції продукту запропонуємо Вам варіанти дизайну упаковки, включаючи ламінацію, покриття лаком, шрифт Брайля і т.д.

Важливо знати, що в Україні прийнятий Закон про маркування Дієтичних Добавок, який чітко регламентує цю сферу і прямо обумовлює серйозні штрафи за недотримання норм. Основні вимога – вказівка ​​на упаковці відповідального за маркування. Наш Відділ якості та сертифікації чітко стежить за всіма нормами цього закону, тому ми виступаємо відповідальною особою, знімаючи з Вас ці ризики. А хто відповідальний за маркування на інших Ваших СТМ?

Упаковка дозволяє виділити Ваш продукт на аптечній полиці, привернути увагу покупця, виділити переваги продукту і ситуації споживання.

Ми запропонуємо Вам варіанти дизайну упаковки з сучасними поліграфічними рішеннями, в тому числі, матову або глянсову ламінацію, вибіркове або повне покриття лаком, фольгування, шрифт Брайля, тиснення (конргев) і т.д.

Більше варіантів продуктів дивіться в нашому каталозі

Найбільш часті питання і відповіді

Що мені потрібно для виведення ВТМ?

Для створення успішної ВТМ необхідно 3 умови: знання тенденцій ринку, досвід продажів і продукт, що має конкурентну перевагу.

У Вашої мережі немає відділу ВТМ і потрібних фахівців? Ви можете звернутися до нас – ми проведемо аналіз, розробимо продукт з урахуванням особливостей Вашої аптечної мережі, проведемо його і доставимо.

Таким чином, Ви отримуєте ВТМ без організації спеціального відділу і дорогих вкладень.

Скільки часу займає аналіз і розробка продукту?

Ми проведемо аналіз і запропонуємо Вам варіанти ВТМ за 5 робочих днів

Чи можу я замовити продукт під ВТМ без проведення аналізу?

Так звісно. Ми пропонуємо контрактне виробництво дієтичних добавок, косметичних засобів і виробів медичного призначення для розробленого Вами складу, а також за нашими готовим рецептурами. Детальніше дивіться в розділі «Контрактне виробництво»

Які гарантії, що ВТМ буде продаватися?

За час роботи ми зібрали дані, які дозволяють прогнозувати рівень продажів. Список розроблених нами ВТМ можна подивитися в нашому каталозі продуктів.

Замовити зворотній дзвінок

  Ваше им'я

  Номер телефону

  Дата дзвінка

  Час дзвінка


  Map
  Чому ми?