Пантенол спрей під ВТМ

Пантенол спрей 100 мл

 • Пантенол у зручній формі спрею.
 • Ідеально для старту.
 • Рекомендовано як допоміжний засіб у комплексній терапії в стадії регенерації при різних ушкодженнях шкіри — сонячних та термічних опіках, дерматозах, тріщинах, для профілактики герпесу, що виникає після ультрафіолетового опромінення.
D-пантенол

Наносити на уражені ділянки шкіри з відстані 10-20 см один або декілька разів на добу.

Підвищена чутливість до окремих компонентів.

Флакон з розпилювачем 100 мл

Подивитись ще товари з групи

Замовити зворотній дзвінок

  Ваше им'я

  Номер телефону

  Дата дзвінка

  Час дзвінка


  Схожі продукти

  Статті за темою

  Відстежуючи тенденції сучасного фармринку і спостерігаючи за успішним досвідом колег, Ви вирішили випустити Власну Торгову Марку в своїй аптечній мережі. Як це зробити ефективно і безпечно? На що треба звернути увагу?

  Ось кілька порад, які допоможуть уникнути помилок при розробці і запуску ВТМ

  Наскільки важливе маркування дієтичної добавки ВТМ? Що обов’язково повинно бути в ньому, а що, навпаки, потрібно виключити?

  Наші рекомендації допоможуть Вам зробити маркування інструментом, що допомагає продажу, а не джерелом неприємностей.

  Аптечний роздріб, попри всі застереження, — теж ринок. Віддаючи належне специфіці, пов’язаній з опікою пацієнта, моральними, етичними та законодавчими нормами, оператор ринку, природно, прагне підвищити рентабельність свого бізнесу, бажаючи платити гідну зарплату співробітникам, тримати достатні за площею приміщення і т.п. Один із шляхів підвищення маржинальності бізнесу — зниження собівартості продукції за рахунок витрат на просування.

  Map
  Чому ми?