Магній натуральній і вітамін в6 преміальний в таблетках і каплетах контрактне виробництво під ВТМ

Магній натуральний і вітамін В6 преміальний

 • Натуральний магній у комплексі з вітаміном В6 для преміальної лінійки продуктів ВТМ
 • Контрактне виробництво для Вашої аптечної мережі – від дизайну упаковки до доставки на склад
 • Натуральний магній виробництва Ірландії та вітамін В6 для підтримки роботи нервової, серцево-судинної систем, профілактики дефіциту магнію

Інгредієнт

Натуральний магній 100 мг
Вітамін В6 1,5 мг

Дітям віком від 3 до 10 років приймати по 1 таблетці 1 раз на добу. Дорослим та дітям від 11 років — по 1 таблетці 3 рази на добу. Приймати під час їжі, запиваючи невеликою кількістю води.

Індивідуальна підвищена чутливість до окремих компонентів продукту. Прийом під час вагітності та лактації після консультації лікаря. Не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування. Не перевищувати рекомендованої добової дози.

Каплети №90

Подивитись ще товари з групи

Замовити зворотній дзвінок

  Ваше им'я

  Номер телефону

  Дата дзвінка

  Час дзвінка


  Схожі продукти

  Статті за темою

  Відстежуючи тенденції сучасного фармринку і спостерігаючи за успішним досвідом колег, Ви вирішили випустити Власну Торгову Марку в своїй аптечній мережі. Як це зробити ефективно і безпечно? На що треба звернути увагу?

  Ось кілька порад, які допоможуть уникнути помилок при розробці і запуску ВТМ

  Наскільки важливе маркування дієтичної добавки ВТМ? Що обов’язково повинно бути в ньому, а що, навпаки, потрібно виключити?

  Наші рекомендації допоможуть Вам зробити маркування інструментом, що допомагає продажу, а не джерелом неприємностей.

  Аскорбінова кислота в таблетках – популярний і часто перший ВТМ в аптечній мережі. І це зрозуміло – згідно з ринковими даними в середньому в 1 аптеці на місяць продається 150-200 упаковок “аскорбінки” зі значними сезонними коливаннями при середній вартості від 5 до 10 гривень за блістер.

  Map
  Чому ми?