засіб для контролю ваги схуденн під ВТМя
Средство для контроля веса похудения под СТМ 1

Комплекс для контролю ваги

 • Оригінальний комплексний продукт для контролю ваги 2 в 1.
 • Містить екстракт кактуса Опунтіі індійської – натуральний блокатор жирів. При при вживанні їжі, багатої жирами, сприяє зменшенню їх всмоктування. При цьому не впливає на рівень всмоктування жиророзчинних вітамінів.
 • Сухий яблучний оцет, на відміну від яблук, не містить цукру і не викликає подразнення слизової оболонки шлунка.
 • При вживанні їжі, багатої вуглеводами, сприяє зниженню її глікемічного індексу за рахунок уповільнення всмоктування вуглеводів.
Комплексний продукт
Капсули зеленого кольору містять екстракт кактуса Опунтіі індійської виробництва Франції.
Капсули червоного кольору містять яблучний оцет.

 

Дорослим приймати по 1 – 2 капсули з екстрактом кактуса Опунтія індійська під час (або не пізніше 30 хвилин після) прийому багатою жирами їжі.

Також по 1 – 2 капсули з яблучним оцтом перед прийомом їжі, багатої вуглеводами

Індивідуальна підвищена чутливість до компонентів продукту, вагітність і період лактації.

Особам із захворюваннями шлунково – кишкового тракту приймати тільки після консультації лікаря.

Не слід використовувати в якості заміни повноцінного раціону харчування.

Не перевищувати рекомендовану добову дозу.

Капсули №40 у блістерах

Подивитись ще товари з групи

Замовити зворотній дзвінок

  Ваше им'я

  Номер телефону

  Дата дзвінка

  Час дзвінка


  Схожі продукти

  Статті за темою

  Відстежуючи тенденції сучасного фармринку і спостерігаючи за успішним досвідом колег, Ви вирішили випустити Власну Торгову Марку в своїй аптечній мережі. Як це зробити ефективно і безпечно? На що треба звернути увагу?

  Ось кілька порад, які допоможуть уникнути помилок при розробці і запуску ВТМ

  У сезон респіраторних захворювань в аптеці зростає попит не тільки на вітамін С, а й на різноманітні засоби для підтримки імунної системи.

  І коли до провізора звертається клієнт з питанням: «Дайте що-небудь для імунітету», то йому буває складно вибрати оптимальний засіб для рекомендації серед різних груп. А пропозиція більш ніж 3-4 препаратів, як Ви знаєте, катастрофічно знижує ймовірність покупки.

  Що необхідно в такій ситуації?

  Аскорбінова кислота в таблетках – популярний і часто перший ВТМ в аптечній мережі. І це зрозуміло – згідно з ринковими даними в середньому в 1 аптеці на місяць продається 150-200 упаковок “аскорбінки” зі значними сезонними коливаннями при середній вартості від 5 до 10 гривень за блістер.

  Аптечний роздріб, попри всі застереження, — теж ринок. Віддаючи належне специфіці, пов’язаній з опікою пацієнта, моральними, етичними та законодавчими нормами, оператор ринку, природно, прагне підвищити рентабельність свого бізнесу, бажаючи платити гідну зарплату співробітникам, тримати достатні за площею приміщення і т.п. Один із шляхів підвищення маржинальності бізнесу — зниження собівартості продукції за рахунок витрат на просування.

  Map
  Чому ми?