Правила

Сторони: 

Здобувач (претендент на вакансію) та Роботодавець (ТОВ «Прайвіт Лейбл Девелопмент») приймають і погоджуються з такими положеннями: 

Персональні дані — будь-яка інформація про Здобувача, в тому числі його прізвище, ім’я, по батькові, рік, місяць, дата і місце народження, адреса, сімейний, соціальний стан, освіта, професія, інша інформація, пов’язана з пошуком роботи, яку Здобувач вказує по свій розсуд. 

Під обробкою персональних даних Здобувача (суб’єкта персональних даних) взагалі розуміються дії (операції) Роботодавця з персональними даними, включаючи збір, систематизацію, накопичення, зберігання, уточнення (оновлення, зміну), використання, передачу іншим особам, знищення персональних даних. 

Роботодавець інформує Здобувача, що він самостійно не створює, не має, не зберігає і не реєструє будь-які бази даних претендентів роботи. Всі персональні дані претендентів використовуються тільки за принципом «тут і зараз», тільки для конкретної вакансії, на яку подана заявка Здобувачем. 

Відправка Здобувачем Роботодавцю інформації про себе в електронному вигляді, що містить: прізвище, ім’я, по батькові; дату народження; поштові адреси; відомості про освіту і місцях роботи; номерах телефонів і факсів; адресах електронної пошти (E-mail), є його безумовним згодою на обробку його персональних даних, а також підтвердженням того, що зміст прав суб’єкта персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» Здобувачеві відомо і зрозуміло. 

Здобувач надає Роботодавцю право здійснювати наступні дії (операції) з персональними даними: збір і накопичення; безстрокове зберігання, уточнення (оновлення, зміна); використання; знищення; знеособлення. 

Відкликання згоди на обробку персональних даних може бути здійснений шляхом направлення Здобувачем відповідного розпорядження в електронній або письмовій формі на адресу Роботодавця. Дана угода не є договором між Роботодавцем та Здобувачем про працевлаштування останнього і не гарантує працевлаштування Здобувача. 

Вільних вакансій на даний момент немає.

Замовити зворотній дзвінок

  Ваше им'я

  Номер телефону

  Дата дзвінка

  Час дзвінка


  Map
  Чому ми?