Батончик-мюслі без цукру 25 г

 • Енергетичний батончик без цукру, збагачений вітамінами.
 • Контрактне виробництво для Вашої аптечної мережі – від дизайну упаковки до доставки на склад.

Батончик – мюслі “Лимон – Імбир”

Батончик-мюслі на основі кукурудзяних кульок, вівсяних, ячмінних і пшеничних пластівців, лимона та імбиру на подушці з дієтичного шоколаду. Без додавання цукру! Містить унікальний комплекс вітамінів: Вітамін С, Вітамін РР, вітамін Е, вітамін В5, вітамін В6, вітамін В2, вітамін В1, фолієва кислота (вітамін В9), біотин (вітамін В7), Вітамін В12.

Батончик – мюслі “Груша-насіння Чіа”

Батончик-мюслі на основі кукурудзяних кульок, вівсяних, ячмінних і пшеничних пластівців, груши та насіння Чіа на подушці з дієтичного шоколаду. Без додавання цукру! Містить унікальний комплекс вітамінів: Вітамін С, Вітамін РР, Вітамін Е, Вітамін В5, Вітамін В6, Вітамін В2, Вітамін В1, фолієва кислота (Вітамін В9), біотін (Вітамін В7), Вітамін В12.

Батончик – мюслі  “Жимолость-амарант”

Батончик-мюслі на основі кукурудзяних кульок, вівсяних, ячмінних і пшеничних пластівців, ягід жимолості та насіння амаранту на подушці з дієтичного шоколаду. Без додавання цукру! Містить унікальний комплекс вітамінів: Вітамін С, Вітамін РР, Вітамін Е, Вітамін В5, Вітамін В6, Вітамін В2, Вітамін В1, фолієва кислота (Вітамін В9), біотін (Вітамін В7), Вітамін В12.

Батончик – мюслі  “Апельсин – кіноа”

Батончик-мюслі на основі кукурудзяних кульок, вівсяних, ячмінних і пшеничних пластівців, апельсину та насіння кіноа на подушці з дієтичного шоколаду. Без додавання цукру! Містить унікальний комплекс вітамінів: Вітамін С, Вітамін РР, Вітамін Е, Вітамін В5, Вітамін В6, Вітамін В2, Вітамін В1, фолієва кислота (Вітамін В9), біотін (Вітамін В7), Вітамін В12.

Вживати як кондитерський виріб у кількості – по 1-3 батончики на день.

Підвищена чутливість до компонентів продукту, цукровий діабет.

Не рекомендується перевищувати зазначену кількість для щоденного споживання.

Не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Батончик 25 г у флоу-паці

Подивитись ще товари з групи

Замовити зворотній дзвінок

  Ваше им'я

  Номер телефону

  Дата дзвінка

  Час дзвінка


  Схожі продукти

  Статті за темою

  Відстежуючи тенденції сучасного фармринку і спостерігаючи за успішним досвідом колег, Ви вирішили випустити Власну Торгову Марку в своїй аптечній мережі. Як це зробити ефективно і безпечно? На що треба звернути увагу?

  Ось кілька порад, які допоможуть уникнути помилок при розробці і запуску ВТМ

  Наскільки важливе маркування дієтичної добавки ВТМ? Що обов’язково повинно бути в ньому, а що, навпаки, потрібно виключити?

  Наші рекомендації допоможуть Вам зробити маркування інструментом, що допомагає продажу, а не джерелом неприємностей.

  Аптечний роздріб, попри всі застереження, — теж ринок. Віддаючи належне специфіці, пов’язаній з опікою пацієнта, моральними, етичними та законодавчими нормами, оператор ринку, природно, прагне підвищити рентабельність свого бізнесу, бажаючи платити гідну зарплату співробітникам, тримати достатні за площею приміщення і т.п. Один із шляхів підвищення маржинальності бізнесу — зниження собівартості продукції за рахунок витрат на просування.

  Map
  Чому ми?